Mechanika Teplice - Tachografy

Tachografy Děčín, Terezín, Praha, Brno

Mechanika Teplice, družstvo je partnerem firmy Continental Automotive Trading Österreich GmbH - VDO, která je následovníkem firem Siemens VDO a Kienzle. Zajišťujeme prodej a servis výrobků této firmy pro Českou republiku. Hlavním programem těchto našich závodů je servis a kontrola (atestace, ověření) tachografů. Jsme autorizované metrologické středisko pro ověřování tachografů.. Více informací o našich službách získáte na našich webových stránkách www.mechanikadc.cz, www.mechanikapraha.cz, ale také na www.mechanikaterezin.cz .


Ověření, montáž a školení

Ověření, montáž a školení

Zajištujeme ověření, montáž a školení digitálních tachografů VDO. Dále zajišťujeme prodej originálních tachokotoučů a termopásek do tachografů. Pro zájemce nabízíme i dodání palubních přístrojů pro osobní a nákladní vozidla, stavební stroje, jachty apod. K těmto přístrojům dodáváme i originál snímače teploty a tlaku, plováky. V nabídce jsou otáčkoměry, palivoměry, tlakoměry, teploměry, motohodiny, tachometry atd. Dodání těchto přístrojů je možné i s duálním číselníkem.

Software VDO, měřiče spotřeby

Software VDO, měřiče spotřeby

Pro nákladní vozidla mimo tachografů zajišťujeme i dodání elektronického měřiče spotřeby EDM ECO. Pro administrativu kolem tachokotoučů a dat z digitálních tachografů zajišťujeme školení a dodání softwaru k vyhodnocení kotoučků a dat v návaznosti na zákonné požadavky ohledně dodržování nařízení Evropské unie a AETR.

Tradice, informace, prodej

Tradice, informace, prodej

Jsme již přes 20 let partnerem firmy Continental Automotive GmbH pro Českou republiku. Continental Automotive je pokračovatelem firem VDO, Kienzle, Mannesmann Kienzle, Siemens VDO a je jednoznačnou jedničkou na evropském trhu s tachografy používanými v automobilové dopravě. Mechanika Teplice, družstvo má tak jako první informace o nových technologiích v oblasti digitálních tachografů. Téměř všechny položky máme skladem a jsou k okamžitému dodání.

Školení, spolupráce

Školení, spolupráce

Úzce spolupracujeme s kontrolními orgány v České republice, jako je Policie ČR, odbory dopravy krajských úřadů, Centrem dopravního výzkumu, apod. Spolupracujeme na vytváření metodik pro kontrolní orgány v technických detailech týkajících se systému digitálního tachografu. Provádíme školení všech AMS Autorizovaných metrologických středisek) v ČR pro ověřování a montáž digitálních a analogových tachografů VDO.

  • Tachografy Děčín
  • Tachografy Praha
  • Tachografy Terezín
  • Tachografy Brno