Mechanika Teplice

Razítka, kancelářské potřeby a další služby

Nabízíme výrobu štočků razítek, prodej razítek, jejich příslušenství a to i online, především značky COLOP. Vyrobíme i dřevěná razítka. Barevné i černobílé kopírování a tisk, výroba barevných i černobílých vizitek, skenování, gravírování, štítky, jmenovky, laminování, kroužková vazba, kancelářské a školní potřeby a mnoho dalších služeb a produktů. Nejvíce informací o našich službách získáte na našich webových stránkách www.razitka-teplice.cz. Nabídnou Vám můžeme následující služby.


Razítka

Razítka

skolni razitka

AKCE

Za cenu 99 Kč vyrobíme školní razítko - jmenovku. Za tuto cenu od nás dostanete strojek COLOP Printer C20 v černé barvě a štoček se jménem školáka. Jmenovky vyrobíme i na dřevěné razítko za cenu od 50 Kč.

Vyrábíme razítka, razítkové štočky. Nabízíme razítka značky COLOP, řady Printer Line, Printer Line Microban®, EOS Line, Heavy Duty, Green Stamps, Kapesní razítka, D-I-Y razítka (k vlastnímu sestavení), pásková razítka, reliéfní kleště, doplňky k těmto produktům a mnoho dalšího. Štočky vyrábíme do druhého dne, na přání i na počkání. Jednoduché štočky a rázítka lze objednat i on-line pomocí jednoduchého formuláře u jednotlivých razítek, případně e-mailem. Nabízíme také razítka TRODAT.

Gravírování laserem

Gravírování laserem

Laserové přesné gravírování štítků na dvouvrstvé plasty, kovové materiály s povrchovou úpravou (např. barevné eloxy). V případě čistých kovů (např. nerez) se značení provádí pomocí speciální pasty. Laserem je dále možné zpracovávat papír, dřevo, kůži, kámen, gumu, sklo a další materiály. Gravírujeme do druhého dne, na přání i na počkání. Lze gravírovat různé štítky, jmenovky na dveře, schránky, zvonky apod.

Další naše služby

Další naše služby

Dále nabízíme barevné i černobílé kopírování a tisk, skenování dokumentů, výrobíme barvené i černobílé vizitky, zhotovení kroužkové vazby, laminování, prodej kancelářských a školních potřeb. • +420 604 271 640
  +420 417 537 347

 • Pondělí - čtvrtek: 8:00 - 13:00
  14:00 - 16:00
  Pátek: 8:00 - 13:00

 • 28. října 420/4
  Teplice