Mechanika Teplice - Elektro

Elektro

Jsme zde pro mnoho zákazníků, kteří chtějí vidět na vlastní oči zboží, za které své peníze utratí a chtějí mít možnost přímého kontaktu jak s vybraným zbožím, tak i s člověkem, který zodpoví Vaše dotazy v reálném čase. Odborníkem, kterému vidíte do očí a můžete mu klást otázky, na které velice rádi odpovíme, člověku s individuálním přístupem k zákazníkům. To samé platí pro příjem a realizaci záručních a pozáručních oprav, které provádíme na vybrané značky.


Prodej domácích elektrospotřebičů

Prodej domácích elektrospotřebičů

V naší kamenné prodejně nabízíme malé domácí spotřebiče, které jsou nepostradatelnými pomocníky v každé domácnosti. Právě tyto doplňky každé správné domácnosti si můžete vybrat a u nás i vyzkoušet. Nabízíme mimo dalšího kuchyňské roboty, mixéry, fritovací hrnce, kávovary, pekárny, parní a elektrické hrnce, odšťavňovače, sodastream, topinkovače, grily, sendvičovače, rychlovarné konvice, mlýnky, elektrické pánve, minitrouby, sušičky ovoce, kuchyňské i osobní váhy, mikrovlnné trouby, remosky, vysavače a jejich příslušenství a spoustu dalšího spotřebního elektra.

Záruční a pozáruční servis

Záruční a pozáruční servis

Jsme servis značek Braun, Kenwood, DeLonghi.

Montáž a servis zabezpečení

Montáž a servis zabezpečení

Jsme autorizovanými partnery společnosti JABLOTRON ALARMS a.s. a můžeme Vám tak nabídnout zajištění, montáž a servis zabezpečovacích systémů Jablotron. • +420 604 271 640
  +420 417 537 460

 • Pondělí - čtvrtek: 8:00 - 13:00
  14:00 - 16:00
  Pátek: 8:00 - 13:00

 • 28. října 420/4
  Teplice